Get Adobe Flash player

Nasza kadra

Jerzy Borys "Muchomor"
 

Pomysłodawca i główny motor napędowy naszej szkoły. Twórca profesjonalnych ośrodków wysokościowych. Instruktor ratownictwa górskiego, z równym powodzeniem szkoli początkujących jak i ekspertów. Od wielu lat szkoli oficerów i podoficerów oddziałów specjalnych Wojska, policyjnych brygad antyterrorystycznych UOP-u i BOR-u, funkcjonariuszy Straży Granicznej w zakresie kursów instruktorskich ratownictwa klasycznego, wspinaczki lodowej i skalnej, ratownictwa z powietrza (śmigłowcowego) i ratownictwa jaskiniowego. Od kilku lat przygotowuje Pododdziały Wojska do pełnienia misji pokojowych w Iraku i Afganistanie. Organizator kursów i szkoleń integracyjnych dla firm. Instruktor Harcerski, były komendant Hufca ZHP posiadający olbrzymie doświadczenie w organizacji czynnego wypoczynku dzieci i młodzieży. Instruktor survivalu, były kierownik jeleniogórskiego klubu Karate Kyokushinkai. Konsultant ds. bezpieczeństwa na kursach i szkoleniach wielu firm. Żeglarz, pasjonat jazdy konnej w systemie western. Instruktor bungee. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności wspinaczka.


Tomasz Trusewicz

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, ratownik górski, instruktor ratownictwa przedmedycznego. Instruktor Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Ekspert w dziedzinie pierwszej pomocy. Płetwonurek, instruktor harcerski. Instruktor szkoły przetrwania, pasjonat wschodnich sztuk walki, członek Polskiej Federacji Aikido.

 

Dariusz Astramowicz

Absolwent Szkoły Chorążych, Trener gier strategicznych i relaksacyjnych form ruchowych. Ekspert w dziedzinie szkoły przetrwania i terenowych gier strategicznych. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności wspinaczka. Dynamiczny profesjonalista,. Posiada olbrzymie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.. Instruktor team buildingu.


Ewa Borys

Pierwsze skrzypce organizacyjno-marketingowe, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, wieloletni instruktor harcerski posiadający olbrzymie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Trener team building w dziedzinie kontaktów interpersonalnych i technik relaksacji. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności wspinaczka. Jej kobiecość i ciągła pogoda ducha dodają ludzkiego wymiaru naszej pracy.

 

Sławomir Sawicz-Zabłocki

Absolwent Szkoły Chorążych, wojskowy instruktor ratownictwa klasycznego, płetwonurek, skoczek spadochronowy. Specjalista do spraw zachowań w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia i samoobrony. Ekspert w dziedzinie szkoły przetrwania i terenowych gier strategicznych


Mariusz Grzybowski (Długi)

Skarbnica wiedzy i doświadczenia. Ekspert jazdy w terenie górskim samochodami terenowymi. Wprowadza niepowtarzalny klimat i kształt wszystkich zajęć. Siła spokoju i profesjonalizmu.

Odsłon artykułów:
2244
P.H.U. QUASAR Jerzy Borys
58-512 Stara Kamienica 115
NIP 611-150-27-71

tel/fax.075/64 37 099
Jerzy Borys 503 158 607
Ewa Borys 507 059 077